Drzwi wejściowe do mieszkania czy do domu są wizytówką każdego gospodarza. Powinny być dopasowane i komponować się z przestrzenią na zewnątrz, jak i wnętrzem naszego mieszkania. Poza walorami estetycznymi drzwi wejściowe muszą być odpowiednio szczelne, aby zapewnić Państwu ciszę i bezpieczeństwo dlatego w dużej mierze stawiamy na jakość.

W naszym Salonie Drzwi w Warszawie przy ul. Bartyckiej każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie. Korzystamy tylko ze sprawdzonych producentów a bogactwo rodzajów, kolorów oraz fachowe doradztwo sprawia, że na pewno dopasujecie Państwo nasze drzwi do swoich potrzeb i oczekiwań. Spośród szerokiej oferty i wielu wariantów można wybrać między innymi drzwi zewnętrzne DRE, PTZ oraz drzwi wejściowe Porta. Oferta jest na tyle szeroka, że nasi doradcy z łatwością dobiorą produkt dostosowany do Państwa możliwości finansowych. Posiadamy ekskluzywne drzwi wejściowe jak i stosunkowo tanie drzwi zewnętrzne.

W naszym Salonie posiadamy drzwi do domów jednorodzinnych jak i gwarantujące spokój drzwi wejściowe do mieszkania. Prócz tego w naszym salonie na Bartyckiej znajdą Państwo drzwi przeciwpożarowe oraz drzwi techniczne.
Stale urozmaicamy naszą ofertę, dlatego dla miłośników najnowszych trendów przygotowaliśmy atrakcyjne drzwi nowoczesne. Jeśli jednak cenicie sobie Państwo tradycję, posiadamy także drzwi klasyczne, które są idealnym rozwiązaniem dla tej grupy osób.

Dzięki tak szerokiej ofercie każdy z łatwością znajdzie w Salonie Drzwi Anbud coś dla siebie.
AUGUST Drzwi stalowe antywłamaniowe klasa 2 Drzwi stalowe o podwyższonej odporności na włamanie "AUGUST" mają zastosowanie w budownictwie mieszkaniow

W celu zapoznania się z pełna oferta drzwi wejściowych Porta zapraszam do kontaktu telefonicznego lub email.

W celu zapoznania się z pełna oferta drzwi wejściowych Porta zapraszam do kontaktu telefonicznego lub email.