Innowacyjne rozwiązanie takie jak drzwi ukryte pozwala kreatywnie i nowocześnie zaprojektować każde wnętrze z wykorzystaniem niewidocznych drzwi. Dają one możliwość wykończenia powierzchni skrzydła w kolorach ścian. Są w pełni dostosowane do zaawansowanej aranżacji wnętrz. Bez widocznych ościeżnic, zawiasów, a nawet w takim samym wykończeniu i kolorystyce jak ściana.

Konstrukcja skrzydła umożliwia ukrycie wszystkich elementów ościeżnicy i zlicowanie jej z powierzchnią ściany. Brak konieczności stosowania górnej belki pozwala połączyć drzwi ukryte bezpośrednio z sufitem.

Ukryte drzwi są jednym z najnowszych trendów wykończenia wnętrz. Zalecamy je każdemu kto ceni sobie minimalizm. Dzięki braku widocznych elementów drzwi i ościeżnicy możemy nadać pomieszczeniom nieosiągalny do tej pory wygląd. Zapraszamy na konsultacje wszystkich klientów ze stolicy i okolic. Jeśli potrzebujesz drzwi ukrytych w Warszawie przyjedziemy i dokonamy bezpłatnych pomiarów.

Dajemy możliwość lakierowania ukrytych drzwi we wszystkich kolorach, pokrywamy drzwi tapetami czy szkłem tak, aby jak najlepiej dopasować je do Twojego wnętrza.
Firma Eclisse to rzetelność i pełen profesjonalizm. Gwarantuje to dwudziestoletnie doświadczenie oraz kilkadziesiąt opatentowanych rozwiązań. Ciągłe d