Firma Eclisse to rzetelność i pełen profesjonalizm. Gwarantuje to dwudziestoletnie doświadczenie oraz kilkadziesiąt opatentowanych rozwiązań. Ciągłe doskonalenie firmy to wizytówka Eclisse a jakość to jeden z podstawowych filarów, na których opiera się firma.

Konsekwentne zaangażowanie w rozwój i badania potrzeb klientów pomogły firmie Eclisse udoskonalać pomysł drzwi chowanych w ścianę stając się dzięki temu coraz bardziej popularnymi na rynku. Ceniąc zadowolenie naszych klientów od wielu lat rekomendujemy systemy przesuwne Eclisse. W naszej ofercie znajdą Państwo: kasety pojedyncze, kasety podwójne, kasety Syntesis, kasetę teleskopową oraz kasetę Circual i zachdzącą.

Drzwi ukryte Eclisse to nowatorskie rozwiązanie które łączy pełną funkcjonalność drzwi tradycyjnych z minimalnym wykorzystaniem powierzchni użytkowej. Wszechstronne zastosowanie systemu Eclisse oznacza, że z powodzeniem sprawdzi się w małych pomieszczeniach jak i w dużych salonach powstałych np. poprzez połączenie dwóch mniejszych pomieszczeń.

Zalety systemu:
 • oszczędność powierzchni,
 • funkcjonalność,
 • nowatorska aranżacja wnętrz.
 

DRZWI ECLISSE SYNTESIS LINE – ROZWIERNE

Rozwiązanie umożliwiające zainstalowanie drzwi z ukrytymi zawiasami w aluminiowej ościeżnicy. W zależności od preferencji, drzwi mogą być malowane w kolorze ściany, oddając efekt ciągłości ściany poprzez idealne skomponowanie się z nią. Alternatywnie, drzwi mogą być malowane kolorami z palety RAL bądź ozdobione wykończeniami lub nadrukami, według intencji projektanta wnętrz lub inwestora.

RODZAJ OTWIERANIA DRZWI

Drzwi otwierane do wewnątrz
Dla każdego modelu drzwi istnieje możliwość wyboru sposobu otwierania drzwi do wewnątrz na lewo lub do wewnątrz na prawo.

Drzwi otwierane na zewnątrz
Podobnie w przypadku otwierania drzwi na zewnątrz istnieje możliwość wybrania kierunku otwarcia na lewo lub na prawo.

ECLISSE SYNTESIS LINE
ECLISSE SYNTESIS LINE 1

Specyfika SYNTESIS® LINE drzwi rozwierne umożliwia zamieszczenie skrzydła na równi z sufitem z lub bez górnej belki ościeżnicy, uzyskując tym samym efekt idealnej spójności pomiędzy drzwiami, ściana i sufitem.

ECLISSE SYNTESIS LINE zaletyZALETY
 • Drzwi pokryte podkładem przygotowane są zarówno do malowania farbą akrylową, jak i lakierowania (mat i połysk).
 • Uniwersalny kształt skrzydła umożliwia przystosowanie go do otwierania w prawym lub lewym kierunku, np. prawe do wewnątrz = prawe na zewnątrz.
 • Podwójny ramiak gwarantuje zwiększoną wytrzymałość i sztywność skrzydła
 • Grubość skrzydła 45 mm
 • Drzwi powyżej wysokości H – 2300 mm od wewnątrz są wzmocnione prętem, co zapewnia idealną płaską powierzchnię skrzydła.

ECLISSE SYNTESIS LINE zawiasyZAWIASY
 • W celu uzyskania idealnej regulacji zawiasy regulowane są w 3 płaszczyznach (wysokość, szerokość, głębokość).
 • Uwaga: Jeżeli waga drzwi jest większa niż 50 kg (max 65 kg) niezbędnym jest zastosowanie 4 zawiasów. Nowoczesny design, o prostych liniach zapewnia niezwykle ciche użytkowanie w trakcie zamykania.Specjalne nafrezowanie w ramie gwarantuje idealne osadzenie drzwi, które pozostają “na równi” ze ścianą.


ECLISSE SYNTESIS LINE zamekZAMEK MAGNETYCZNY
 • Nowoczesny design, o prostych liniach zapewnia niezwykle ciche użytkowanie w trakcie zamykania.
 • Specjalne nafrezowanie w ramie gwarantuje idealne osadzenie drzwi, które pozostają “na równi” ze ścianą.
batente fornir2 5wwwbatente fornir 2wwwbatente lustro 3wwwbatente malowane 1wwwbatente połysk4www