Salon Drzwi Anbud rekomendując najlepsze rozwiązania posiada oczywiście w swoim asortymencie bardzo szeroką ofertę drzwi DRE. W naszym asortymencie znajdują się drzwi płytowe, drzwi ramowe oraz wszystkie topowe modele producenta DRE.

Wszystkie produkty są wykonane z solidnych i grubych desek, zapewniających odporność, stabilność i żywotność.

Największą popularnością wśród naszych Klientów cieszą się drzwi płytowe. W tej kwestii możemy sobie pozwolić na bardzo szeroki wybór. Wszelkiego rodzaju przeszklenia w systemie poziomym jak i pionowym, węższe lub szersze, wszystko w zależności od tego ile chcecie Państwo przepływu światła w danym pomieszczeniu.

Drzwi DRE charakteryzują się bogatą kolorystyką, dzięki czemu skrzydła wyglądają jak wykonane z naturalnego drewna, widoczne są swego rodzaju usłojenia. Nowatorskim rozwiązaniem cieszącym się dużą popularnością są przeszklenia okrągłe. Świetnie wyglądają szczególnie w wersji zmatowionej.

Jeśli szukasz drzwi DRE w Warszawie i okolicach zapraszamy do kontaktu z naszym Salonem Drzwi przy ul. Bartyckiej. Nasi doradcy dopasują unikalne rozwiązania do każdej aranżacji korzystając z naszego asortymentu nowoczesnych jak i eleganckich drzwi DRE.

Katalog DRE 03/2023

Katalog DRE Połyski 01/2023